Polityka prywatności

Od 25 maja będzie obowiązywać Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Wszyscy obserwatorzy / czytelnicy mojego bloga będą objęci nowymi postanowieniami z zakresu polityki prywatności.
Administratorem jak i właścicielem bloga znajdującym się pod adresem https://wiolka94.blogspot.com/ jestem ja, czyli Wioleta Lenckowska. Kontakt ze mną jest możliwy poprzez wiadomość prywatną na profilu serwisu Instagram lub pod adresem wioleta-lenckowska@wp.pl

Dane, które mogę przetwarzać:
  • imię, nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail
  • nick ( bardzo często podajecie Wasze imię i nazwisko )
  • elektroniczne dane informacyjne
Dane, które zbieram wykorzystuję do:
  • odpowiadania i publikowania komentarzy
  • kontaktu i udzielania odpowiedzi na e-maile
  • zbierania danych statystycznych związanych z ruchem na blogu
Wasze dane mogę udostępniać tylko i wyłącznie w momencie organizowania konkursów, jeśli zajdzie taka potrzeba ze strony sponsorów. Informacja o tym pojawi się w regulainie konkursu / rozdania.
W żadnych innych celach nie będę korzystać z Waszych danych osobowych.Dane osobowe będę chronić przed dostępem do nich osób trzecich i nieupoważnionych za pomocą narzędzi, które udostępnia nam platforma Blogger.

Przysługuje Wam prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, a także prawo do usunięcia danych, jeżeli Waszym zdaniem nie ma podstaw do tego, bym je przechowywała. Co ważne, macie również prawo do sprzeciwu przetwarzania danych. W tym celu sprzeciw kierujcie pod adres: wioleta-lenckowska@wp.pl lub do odpowiedniego organu nadzorczego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostawiając po sobie ślad sprawiasz mi ogromną przyjemność :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...