czwartek, 11 września 2014

Kiss, Hug & Love

Hej :))
Trochę was ostatnio zasypuje różnościami od BPS, ale kilka mani zalega mi na dysku i czas na publikację. Teraz są to również naklejki cało paznokciowe, tym razem nie wodne, ale świecące w ciemności. Po otrzymaniu paczki zastanawiałam się czemu ja wybrałam te naklejki, no sam wzór ciekawy ale żeby od razu je zamawiać? Wszystko wyjaśniło się nocą tego samego dnia, aż się sama przestraszyłam co to się tak świeci :D Mega efekt i frajda z patrzenia na świecące pazury. Długo się w nie wgapiałam zanim poszłam spać. Te z białym tłem świeciły mocniej :)
W opakowaniu znajduje się 14 naklejek. Niestety najszersze na moje kciuki były jeszcze odrobinę za wąskie. Przerw po bokach co prawda nie było mocno widać, ale były i nie każdemu mogłoby to odpowiadać. Naklejki są dostępne tutaj. Mój wzór to YB-Q143, Aha no i naklejki pokryłam topem. Od wolnego brzegu zaczęły się odklejać w niektórych miejscach już na drugi dzień.
 Próby uchwycenia świecenia w nocy. O mamo ile ja się namęczyłam żeby cokolwiek było widać, no i niestety już naklejki były po uszkadzane ;/

9 komentarzy:

Zostawiając po sobie ślad sprawiasz mi ogromną przyjemność :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...