poniedziałek, 3 lipca 2017

Relacja z warsztatów Neeonail Aquarelle Nail Show

Hej :)

Jeśli śledzicie mnie na instagramie (jeśli nie to gorąco zachęcam), to wiecie, że w zeszłą niedzielę, 25.06 miałam okazję brać udział w warsztatach zorganizowanych przez firmę Neonail. Warsztaty te dotyczyły głównie zaprezentowania możliwości kolekcji Aquarelle.

Całość zaczęła się około 12, po wejściu do przygotowanej sali, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, dla każdej osoby przygotowane było do dyspozycji stanowisko z wszystkimi niezbędnymi produktami do manicure.
Najpierw jednak instruktorka Neonail zaprezentowała zdobienia krok po kroku.
 a tak wyglądało wspomniane wcześniej stanowisko:
Po części teoretycznej każda z nas mogła przystąpić to przetestowania produktów i pobawienia się kolekcją Aquarelle, która składa się z przezroczystej bazy lub białej i 12 przepięknych kolorów :)
 A to nasze efekty pracy, moje po lewej i koleżanki po prawej. Przyznam, że jak zobaczyłam filmiki i kolekcje Aquarelle w internecie to mnie nie powaliło na kolana, jednak jak zaczęłam się nimi bawić, to tworzenie wzorków na prawdę zajmuje kilkanaście sekund a efekty są super.
 Następnym punktem programu była przerwa na kawę i zakupy a na koniec koncert Mrozu.
Każda uczestniczka otrzymała certyfikat i upominek, który zawierał bazę i top hard, losowy kolor oraz lampę led 24W
 Koszt warsztatów wynosił 99zł, co uważam za śmieszną cenę w porównaniu do przygotowania tych warsztatów i prezentów. Na zakończenie zrobiłam małe zakupy :)
Prawie bym zapomniała, w trakcie została nam przedstawione 7 nowych kolorów lakierów termicznych :) Zakupiłam kolor o nazwie Cuba Libre, a do tego z kolekcji Aquarelle Base White, Raspberry Aquarelle oraz Violet Aquarelle.
Jeśli będziecie miały kiedyś okazję wziąć udział w takich warsztatach to gorąco polecam! Świetni ludzie, przemiła atmosfera i dużo zabawy ;)

6 komentarzy:

  1. Takie warsztaty to musi być super sprawa! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne wzory można stworzyć tą metodą ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślałam nad tymi warsztatami, ale raz że było to w środku mojej sesji, a dwa że brałam udział w identycznych na Meet Beauty ;) Jednak uważam, że warto pójść na nie :)

    OdpowiedzUsuń

Zostawiając po sobie ślad sprawiasz mi ogromną przyjemność :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...